Výroba Souls

Masážní žabky australské značky Souls se vyrábí na tropickém ostrově Sri Lanka.  Výrobcem je rodinná firma ve třetí generaci, která si nad jiné cení výslednou kvalitu a zdravotní nezávadnost pro své výrobky, ale také bezpečnost a zdravé pracovní prostředí pro své zaměstnance. Na Sri Lance je minimální pracovní věk 18 let a dodržování  tohoto nařízení je přísně kontrolováno. Proto si můžete být jisti, že při výrobě žabek Souls nebylo užito dětské práce.

Výrobce si zakládá na ekologickém přístupu k výrobě a během výrobního procesu nejsou používány žádné nebezpečné nebo nezdravé materiály. Všechny žabky Souls jsou vyráběny z kombinace EVA pěny a přírodní gumy (což jsou netoxické a ekologické materiály). Výrobce dodržuje přísné evropské standardy a veškeré produkty mají certifikát REACH.

Odřezky vznikající při výrobě jsou po recyklaci opět používány k výrobě dalších skvělých masážních žabek Souls. Během výrobního procesu se používá přibližně 25% recyklované gumy, která vzniká při recyklaci v rámci výrobního závodu. Veškerá přírodní guma používaná při výrobě pochází z plantáží, které se nacházejí na Sri Lance.

Po kliknutí můžete shlédnout krátké video z reyklace u výrobce.

Nechejte své stopy v písku, nikoliv na přírodním prostředí.